You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na první teaser trailer k animovanému snímku Angry Birds. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Nejpopulárnější mobilní hra na světě Angry Birds míří do filmu: První trailer je tu!

Videohra Angry Birds, kterou v roce 2009 vyvinula finská firma Rovio, zamíří z mobilů a tabletů na plátna kin. Hra vznikla původně jako mobilní aplikace a postupně byla vydána i pro počítače a konzole. Série Angry Birds náleží celosvětově k nejoblíbenějším mobilním hrám.

Studio Sony Pictures před pár dny zveřejnilo první ukázku z animovaného snímku Angry Birds, v níž zní píseň Bad od Michaela Jacksona. Režiséry filmu jsou Fergal Reilly a Clay Kaytis, scénář napsal Jon Vitti. Hlasy věčně rozčileným ptákům a dalším zvířatům v originále propůjčí Jason Sudeikis, Bill Hader, Maya Rudolph, Josh Gad či Peter Dinklage, známý ze seriálu Hra o trůny.

Velkolepá ptačí podívaná ve 2D i 3D nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáci. Až na pár výjimek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, neposedný Žluťas a výbušný Bombas tvoří v tropickém ráji partičku neoblíbených outsiderů. Když však na ostrov dorazí záhadná zelená prasata, musí tahle nesourodá skupinka zjistit, co mají vepři za lubem a svůj ostrov před nimi zachránit.

Česká premiéra je naplánována na 12. května 2016.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 9. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.