Linda Rybová v televizi spolumoderuje Herbář. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Nejsem žádná babka kořenářka, říká herečka Linda Rybová!

Dobrou zprávu vyslali zástupci České televize na tiskové konferenci příznivcům Herbáře. Zmíněný pořad z obrazovek nezmizí. Naopak bude pokračovat šestnácti díly i na podzim. Jeho průvodkyněmi zůstanou osvědčené bylinářky a kořenářky Kateřina Winterová (39) a Linda Rybová (39).

„Tak tohle označení se na mě opravdu nehodí. Nejsem ani kořenářka, ani bylinářka, což ovšem nevadí. Člověk se učí celý život, takže řadu novinek z Herbáře vstřebávám i já. A jelikož jsme já i Kateřina především herečky, budeme diváky nejen poučovat, ale i bavit,“ vysvětlila Rybová.

Kromě Herbáře chystá veřejnoprávní televize do vysílání množství novinek. Z oblasti hrané tvorby to budou čtyři nové seriály: Doktor Martin, v němž titulní roli špičkového, ale současně i nerudného chirurga ztvárňuje Miroslav Donutil, sedmidílný krimiseriál Labyrint, kde se představí nesourodá dvojice pátračů Jiří Langmajer a Zuzana Kanócz, další krimi Místo zločinu Plzeň s Martinem Stránským, Janem Zadražilem a Lukášem Vaculíkem a sitcom Rudyho má každý rád s Jitkou Schneiderovou a Sašou Rašilovem v hlavních rolích.

V oblasti nových formátů nabídne ČT mj. projekt Sezóna za vodou, který přiblíží působení českých a slovenských hokejistů v zámoří, a to nejen na ledě, ale i soukromí, dále pořad Zlatá mládež, jenž se podle slov zástupců televize pokusí obrousit sociální, kulturní i generační bariéry postavené na předsudcích mladých lidí.

Diváci se například mohou těšit i na sedmou řadu StarDance, o čemž jsme vás již několikrát informovali.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 8. 2015 13:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.