(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Nejstarší syn Lucie Benešové podobu otce nezapře. Herec Filip Blažek na něj může být pyšný

Téměř kompletní rodinka herečky Lucie Benešové si nenechala ujít včerejší premiéru nového filmu studia Marvel – Strážci galaxie Vol. 2 v kině IMAX. Kromě mamky tedy dorazil syn Lucián s přítelkyní, Štěpán, Sára a chyběla jen Lara, pro níž by byl v jejích letech film ještě ne příliš vhodný.

„No, on úplně není vhodný ani pro mě. Já mám trošku jiný vkus, ale o tom, že půjdeme v tomhle složení rozhodly děti a já, jako máma jsem se chtě nechtě podvolila. Viděly jedničku, tak prostě další pokračování jsem jim nemohla odepřít. Koneckonců, čas strávený s nimi vždycky vítám, takže skousnu i ten film,“ prozradila Lucie, která se chystá na premiéru do Divadla Kalich, kde bude hrát v představení Dvě noci na Karlštejně, což prý bude hodně velká legrace, někdy prý až na hraně. A k tomu točí seriál Doktorka Kellerová pro TV Barrandov, v němž představuje sestru hlavní představitelky Lýdie Kellerové, kterou ztvárňuje Kateřina Brožová.

Ve trojici přišla na dvojku Strážců galaxie i herečka a zpěvačka Eva Burešová. „Vlastně jsem vyrazila s kolegou Jakubem Štěpánem, protože můj partner má dnes koncert v Nymburce. Třetím do party je, jak na mě vidíte, můj syn, který ovšem z filmu nic mít nebude, protože přijde na svět, podle termínu, který mám, až 24. června. Zatím jsme stále ještě nerozhodli o jeho jménu. Máme zhruba pětadvacet tipů, v nichž je i pár favoritů, ovšem asi to dopadne tak, že jméno bude last moment,“ se smíchem dodala Eva Burešová a odkvačila s doprovodem do kinosálu.

Kromě zmíněných si premiéru nenechal ujít ani team České Miss, tvořený všemi současnými finalistkami, které budou bojovat o titul, dceru s přítelem Jakubem doprovodila do IMAXu herečka Bára Šporclová Kodetová, nechyběla modelka a moderátorka Monika Leová s přítelem Martinem Košínem a řada dalších více či méně známých lidí.  

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 5. 2017 07:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.