You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Největší hity Kataríny Knechtové zazní naživo v doprovodu orchestru v Hybernii

Zpěvačka a skladatelka Katarína Knechtová slaví neuvěřitelných 20 let na hudební scéně – a jak jinak než prací. K jubileu sobě a svým příznivcům nadělila jedinečný koncert 23. února v pražské Hybernii, kde představí všechny skladby z nového alba Premeny plus největší hity své dvacetileté kariéry, a to ve speciální orchestrální úpravě.

„Na mimořádném koncertě v Hybernii zahrají mimo mé stálé kapely i hosté, zazpívám si tam v doprovodu malého orchestru, který hostuje i na albu Premeny. Je to opravdu výjimečný projekt, který se vzhledem k náročnosti už nebude opakovat. Zkoušky dávají tušit, že půjde asi o největší zážitek mé dosavadní hudební kariéry,“ říká Katarína Knechtová. 

Dvacetiletou kapitolu osobního i uměleckého života Kataríny Knechtové symbolicky uzavřelo album Premeny s jedenácti písněmi mapujícími její dosavadní hudební cestu v nových aranžích. Vydání alba v říjnu předznamenal nový singl s názvem FEA, který se se na albu objevil jako bonusový track a samozřejmě zazní i na únorovém koncertě v Hybernii. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 12. 2016 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.