Jimmy Kelly je jeden z členů legendární skupiny Kelly Family. (Zdroj: Facebook/ archiv Milan Papežík ) 3x FOTO

Největším rebel z kapely Kelly Family zestárl o pár let. Jimmy Kelly zazpívá v Praze

Jimmy Kelly (44), jeden z členů legendární skupiny Kelly Family, který se před několika lety vrátil ke starým kořenům rodiny Kellyových hraním na ulicích, se na jaře roku 2016 chystá na turné pod názvem "The Streetkid" (Dítě ulice). Jimmy vystoupí s tříčlennou kapelou a bude nejen zpívat, ale také vyprávět zajímavé historky, které za posledních 9 let pouličního muzicírování zažil. Jediný český koncert Jimmyho se uskuteční 6. února 2016 v Praze v sále Na Marjánce. Bude zpívat ve stejných prostorách jako vloni v létě jeho sestra Patricia Kelly.

„Lidé se mě ptají, jaké to je hrát znovu na ulicích a pěších zónách po tom obrovském úspěchu s Kelly Family. Během několika let jsem posbíral nespočet hezkých a také naopak nehezkých zkušeností a myslím, že bych se o ně měl s mým publikem podělit. Zavedu Vás tak do ulic a přiblížím Vám pouliční život hudebníka, ukážu nějaké fotky a především zazpívám spoustu písní,“ řekl Jimmy Kelly o svém koncertování.
Jimmy Kelly se věnuje hlavně hudebním stylům country a bluegrass a hraje staré irské, španělské, americké a německé evergreeny a lidové písně, ale také své nové dechberoucí skladby a písně ze starých časů Kelly Family.
O Jimmym se někteří vyjadřují jako o největším rebelovi z kapely Kelly Family. Je to opravdu bezprostřední a velice temperamentní člověk. Co na srdci, to na jazyku.
Současně s novým turné vychází Jimmyho autorská kniha pod  stejnojmenným názvem "The Streetkid", ve které nebude taktéž o zajímavé historky nouze.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 1. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.