Supermodelka Cara Delevingne oznámila konec modelingové kariéry. (Zdroj: Facebook ) 6x FOTO

Nejvyhledávanější modelka Cara Delevingne: S modelingem končím, zničil mi psychiku

Slavná supermodelka Cara Delevingne (23) oznámila konec modelingové kariéry, která prý může za její špatný psychický stav. Jejím snem je teď být herečkou, což se jí díky hrnoucím se nabídkám daří.

„Po těch letech v modelingu necítím nic jiného než prázdnotu. Móda je o tom, co je na vnější straně, a to je vše,“ postěžovala si modelka už dříve.

Cara se proslavila v 19 letech kampaní pro světoznámou módní značku Burberry. U agentury Storm Models, od níž právě odchází, byla ale už od svých patnácti. V poslední době se z ní stala jedna z nejvyhledávanějších modelek, její poznávací značkou bylo tmavé a husté obočí.

Bývalá královna přehlídkových mol míní, že jí svět modelingu hodně uškodil. "Nerozvíjela jsem se jako lidská bytost. Zapomněla jsem, jaké to je být mladá. Cítila jsem se tak stará," svěřila se Cara britskému deníku The Times.

Modeling mladá Angličanka obviňuje z toho, že kvůli němu začala nenávidět svoje tělo. Dále přiznala, že byla ještě coby náctiletá nucená do nepatřičných eroticky laděných póz, což si jako nováček v branži nedovolila odmítnout.

Delevingne si prý dobře uvědomuje, že se sexuálními ataky a stresem se bude setkávat i u filmu, a také s tím má už dokonce jednu zkušenost. Jak sama říká, není to nic proti tomu, co zažívala v modelingové branži.

Letos Cara natáčí hned několik filmů. Zájem o ni jako o herečku stoupl po premiéře filmu Papírová města, kde ztvárnila hlavní postavu.

Coby modelku ji jistě ještě párkrát také spatříme, neboť některé kampaně měla už dopředu nasmlouvané.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 8. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.