(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Nekonečný hromadně skončil v hotelové posteli, Drobný míří do té nemocniční

.

Cesty osudu jsou, jak známo, nevyzpytatelné. Tuto pravdu do puntíku potvrdili na oslavách tříletého výročí Fusion hotelu zpěváci Dan Nekonečný a Milan Drobný. Zatímco prvně jmenovaný, známý velvyslanec království rozkoše, dováděl nejen při svém vystoupení, ale následně i po jeho skončení se svými tanečnicemi v jednom z hotelových pokojů, Drobný si sice na jiném měkkost divanu také vyzkoušel, ovšem s výrazně menším nadšením.

Nedivte se. Už brzy zamířím do postele nemocniční. Čeká mě operace nosu, nebo nosních přepážek. Špatně se mi dýchá a nemohu často usnout. Nic jiného mi tedy nezbývá, ale trošku jsem se musel jít obveselit, ale rozhodně nezůstanu do kuropění,“ vysvětlil Milan Drobný.

Na party dorazil i zpěvák Martin Maxa. „Momentálně jsem trošku víc malíř, než zpěvák. Mám takové tvůrčí malířské období tak zasedám k plátnu. Se zpěvem samozřejmě nekončím, jen jsem si udělal takovou malou pauzu s dnešní výjimkou,“ uvedl Maxa a hostům oslav zapěl něco ze svého repertoáru.

V dobrém rozmaru přišly na party i kolegyně herečky Kristýna Frejová s Petrou Špalkovou, úsměvy nešetřil Felix Slováček, organizátor večera Martin France a dobře se bavila i herečka a zpěvačka Svělana Nálepková.

„V příjemné společnosti se cítím skvěle a navíc žádná dramata se kolem mě neudála, což kvituji. Jo, ale jednu novinku přeci jen mám. Vrátila jsem se opět ke koním. Zatím máme dva a ještě dvě hříbátka bychom si rádi pořídili. Je to takový návrat k dobám, kdy jsem byla herečka, zpěvačka a s trochou nadsázky žokejka,“ pochlubila se Světlana.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 4. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.