Nela Boudová, Anna Kulovaná (Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Nela Boudová ukecávala měšťáka. Platila snad pokutu banány?

Značková show Tomáše Lukavce, první československá Youtube charitativní televize s celebritami uspořádala charitativní akci s V.I.P. osobnostmi a známými youtubery, která se konala za účelem podpory sbírky na léčbu malého Hynečka Skůry.

Během této charitativní akce probíhaly rozhovory s pozvanými osobnostmi a youtubery a celebrity byly vyslány do ulic, aby vydražily banán za co nejvyšší cenu. Celá akce byla streamovaná na facebookové stránce Značkové show s výzvou a žádostí na veřejnost o pomoc a finanční příspěvek pro Hynečka

Hyneček utrpěl v roce 2014 úraz v bazénu, po kterém byl v kritickém stavu. Ke zlepšení pohybové aktivity jsou potřeba nejen pobyty v lázních, ale i různé zdravotní pomůcky a každodenní velmi nákladné cvičení a rehabilitace, které si rodiče Hynka bez finanční pomoci nemohou dovolit. Měsíční náklady na léčbu činí 68 800 Kč.

Za účelem podpory sbírky pro Hynečka pořádal tým Značkové show setkání známých osobností, kterého se účastnily Petra Černocká, Nela Boudová, Patricie Solaříková, Olga Lounová, Míša Tomešová, Štěpánka Duchková a Anna Kulovaná. Za české youtubery se akce zúčastnila také DenisTV, VladaVideos, Carrie Kirsten a Vidrail. 

Sbírku můžete finančně podpořit na www.znackovashow.cz/hynecek/ do konce června.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 6. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.