Karel Gott měl velkou radost, že si mohl zahrát ve filmu Decibely lásky po boku Ivy Janžurové. (Zdroj: Fecebook ) 1x FOTO

Nemocný Karel Gott má i své radosti: Iva Janžurová, dcera Charlotte Ella a Decibely lásky

Zpěvák Karel Gott (76) si ještě před tím, než onemocněl rakovinou mízních uzlin, stihl zahrát ve filmu Michala Davida Decibely lásky. Nebyl na svůj úkol sám.  Svoji roli si ve filmu střihla i zpěvákova dcera Charlotte Ella Gottová (9). Měli tak oba jedinečnou možnost  se objevit na plátně vedle herecké hvězdy Ivy Janžurové (74).

„Moji milí příznivci, rád bych se s vámi podělil o dvě oficiální fotografie z natáčení filmu Decibely lásky. Zahrát si s Ivou Janžurovou byl můj dlouholetý sen. Že si s ní ve filmu ale i zazpívám, to by mě ve snu nenapadlo. Má radost se navíc umocnila i díky krátké herecké scéně s mojí dcerou Charlotte Ellou. Ať si říká kdo chce, co chce, já jsem si to užil,“ napsal nadšeně Karel Gott na své facebookové stránky po premiéře filmu. 

Karel Gott, jehož léčba nádorového onemocnění vypadá velmi nadějně, zatím ještě nemá vyhráno. Podle deníku Blesk.cz se zpěvák na přelomu února a března dozví, jestli zákeřnou nemoc porazil nebo bude muset podstoupit další léčbu. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 2. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.