You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na trailer k Roger Waters: The Wall. (Zdroj: YouTube ) 4x FOTO VIDEO

Nenechte si ujít: The Wall Rogera Waterse z Pink Floyd míří do Česka!

Pouze v jeden jediný den, 29. září, lze v kinech po celém světě zhlédnout záznam koncertu z posledního sólového turné The Wall Live zpěváka Rogera Waterse (72), spoluzakladatele legendární britské skupiny Pink Floyd.

Roger Waters: The Wall je hudební film, který zachycuje světové turné dlouholetého kapelníka Pink Floydů v letech 2010 až 2013. Záběry, pořízené ve třech městech na dvou kontinentech, putují mezi 150 metrů dlouhým jevištěm a zákulisím, z něhož všechno exkluzivně komentuje sám Waters. 

Divákům se naskytne pohled na úchvatnou show, ve které nechybí pyrotechnika, bohaté projekce i před jejich zraky rostoucí monumentální zeď. Snímek měl premiéru na filmovém festivalu v kanadském Torontu loni 6. září, tedy v den Watersových narozenin, a dočkal se nadšených ovací ve stoje.

George Roger Waters, jak zní jeho celé jméno, je britský rockový hudebník, zpěvák a skladatel. Proslavil se svým působením v kapele Pink Floyd v letech 1965–1985, kde hrál na baskytaru, zpíval a později byl i hlavním skladatelem. Na odchod ze skupiny navázal svojí sólovou kariérou.

Koncertní filmový dokument Roger Waters: The Wall bude uveden v našich kinech v úterý 29. září 2015 od 20 hodin.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 9. 2015 14:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.