(Zdroj: Archiv Noc s hvězdami ) 12x FOTO

Nenechte si ujít Zahrádky: Koncert pod širým nebem, na malebném zámeckém nádvoří

První srpnovou sobotu (3. 8. 2019) se od 19 hodin již tradičně koná na vyhořelém zámku Zahrádky benefiční koncert Noc s HvězdamiSvou premiéru si na Zahrádkách odbyde mladá muzikálová zpěvačka Natálie Grossová, Jiří Štědroň, zpěvák Petr Pecha, finalistka první řady Superstar Martina Balogová nebo pop-country zpěvačka a moderátorka Eva Borská.

Již potřetí se zde objeví mladý slovenský zpěvák Martin Harich, zpěvačka s metalovým hlasem Leona Šenková nebo ostřílená zpěvačka Marcela Březinová. Zazpívá také Markéta Zehrerová, Jan Vytásek či úplný slovenský nováček na pop scéně André Tatarka.

Již po osmnácté se ukáže zpívající skladatel Jarek Šimek nebo na této akci dvacátým prvním rokem zpěvák a producent tohoto koncertu Martin France.

Moderování se ujme Markéta Mayerová a Slávek Boura a večerní koncert kapel Lewe, Gate 2017, Hurwajs nebo Hagrid bude od 21.00 moderovat Vlasta Vébr.

Na tomto festivalu popové muziky se tímto součtem od 1. ročníku až k letošnímu dvacátému prvnímu ročníku vystřídalo cca přes 700 účinkujících, kdy všichni účinkující vystupovali bez nároku na honorář, pouze za cestovné. Také finanční výtěžek z letošního koncertu půjde na obnovu této zničené historické památky.

Vstupenky na letošní ročník je možné zakoupit už teď opět za 300,- Kč buď přes společnost Ticketlive nebo v den konání přímo na místě.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

9. 7. 2019 11:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.