Petr Vacek, Martin Dejdar (Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Nepříjemné zážitky Martina Dejdara a Petra Vacka! Fungovali jako pokusní králíci

Po letech se na obrazovce opět setká moderátorská dvojice Petr Vacek a Martin Dejdar a jak oba herci prozradili, k účinkování v pořadu České televize Tajemství těla je nikdo nemusel dlouho přemlouvat.

„Já jsem kývnul na nabídku okamžitě a udělal jsem dobře. Je to přesně ten pořad, který mě bavil a určitě zaujme i diváky. Osobně jsem se od odborníků mnohé dozvěděl o svých možnostech, o tom, co vydržím, kde mě co bolí nebo naopak nebolí a proč. Já řadu novinek, které jsem si osvojil, využívám v běžném životě. Třeba už vím, jak si usnadnit vidění ve tmě. Ovšem nečekejte, že neprozradím v čem to je, nechte se překvapit a rozhodně se na Tajemství těla mrkněte,“ nechal se slyšet Petr Vacek a jeden z fíglů předvedl i na moderátorce tiskovky Míše Maurerové.

„Mně se líbilo jednak to, že jsem se po dlouhé době opět sešel při práci s Petrem Vackem, mohli jsme ten pořad ovlivňovat a hlavně realizujeme řadu pokusů souvisejících s lidským tělem a třeba i s pocity a obavami, které nás ovlivňují. Některé z nich jsou opravdu docela drsné a pro nás, kteří fungujeme i jako pokusní králíci, ne zrovna nejpříjemnější. Abych to shrnul do jedné věty, byl jsem fascinován tím, co tělo vydrží a zvládne,“ doplnil kolegu Martin Dejdar.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

25. 1. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.