(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Neřesti povoleny! Jak se udržuje v kondici slavný Jeremy Clarkson z Top Gearu? A co královská rodina?

Výživová expertka Gabriela Peacock včera představila novou kolekci prémiových nutričních doplňků GP nutrition za přítomnosti několika osobností. Mezi přítomnými byla mimo jiné legendární herečka Marie Drahokoupilová, Veronika Hejlíková, Dominika Kadlčková nebo Tereza Brabcová s maminkou Veronikou Freimanovou.

Nabízela se otázka, jestli si Gabriela někdy dovolí hřešit: „Samozřejmě," odpověděla se smíchem, „například červené víno. Jsem velkým zastáncem toho, že všechno je v balancu. Musíme hřešit, abychom měli radost ze života."

Mezi její světově známé klienty patří třeba Jeremy Clarkson, bývalý moderátor Top Gearu. "Jak se třeba s ním pracuje?" ptala se moderátorka akce Lucie Salamé. "Jak říkám, nikoho nenutíme, aby třeba přestal pít víno nebo přestal jíst různé věci. Je to jenom o tom, aby člověku bylo líp. Zrovna natáčel svůj nový pořad, potřeboval, aby měl víc energie. Tomu jsme přizpůsobili dietologický program. Jednoduše koukáme na styl jeho života a snažíme se ulevit jeho tělu a hlavně jatrům," odpověděla s úsměvem Gabriela.

Pak Lucie prozradila neoficiální informaci o tom, že Gabrile byla navštívit prince Harryho s jeho novou přítelkyní na Jamajce a ptala se, jestli i oni zkusili nové výživové doplňky. "Neměla bych o tom mluvit, ale... je to tak."

Oficiálně se ví, že jsou klientkami Gabriely princezny Beatrice a Eugenie. "Jsou to lidé jako my. Mají neřesti stejné jako my. Je to o tom být trošku flexibilní a navrhnout buď dietu nebo dietologický program, aby šly k jejich stylu života."

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 4. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.