Na první pohled je Heidi Agan vážně k nerozeznání od pravé Kate Middleton. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Neskutečná podoba: Do Česka zavítala dokonalá dvojnice Kate Middleton!

Hlavní hvězdou dnešního finále soutěže Muž roku 2015 v Náchodě bude dvojnice Kate Middleton (33). Pětatřicetiletá Britka Heidi Agan se živila jako servírka, než jí hosté začali říkat, že se Kate neuvěřitelně podobá.

Matka dvou dětí se tedy rozhodla chopit příležitosti, teď bývalá číšnice vydělává až 110 tisíc korun za den a létá po světě výhradně první třídou. V čem vůbec spočívá její práce?

„Klienti si mě zvou na natáčení, focení, večírky nebo svatby. Víte, když pozvete na svou oslavu skutečnou Kate nebo Williama, pravděpodobně nepřijdou,“ směje se Heidi, která se přitom osobně se skutečnou vévodkyní z Cambridge nikdy nesetkala. Na dokonalém vzhledu si však zakládá.

„Snažím se, abych nosila podobné šperky a oblečení. Tyhle šaty, boty, dokonce i punčochy jsou přesně to, co Kate také obléká. Hlídám si to a důsledně studuji, co má na sobě,“ vysvětluje brunetka a poukazuje na prsten, který je k nerozeznání od zásnubního prstýnku Kate Middleton.

„Je mé babičky, která byla velkou fanynkou princezny Diany. Když se Diana vdala, dědeček nechal babičce tenhle prsten udělat. Poté, co jsem tuhle práci začala dělat, babička mi prsten darovala. Asi to byl opravdu můj osud,“ míní Heidi.


Zdroj: http://nachodsky.denik.cz/zpravy_region/dvojnice-vevodkyne-kate-miri-do-nachoda-20150820.html

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 8. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.