Zkouška muzikálu Srdcový král (Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Nesmrtelný Elvis zazní v Divadle Kalich. Zkoušky muzikálu Srdcový král jsou v plném proudu

William Shakespeare a Elvis Presley se vzácně scházejí v broadwayském muzikálu All Shook Up, který bude mít svou českou premiéru pod názvem Srdcový král 21. září 2016 v Divadle Kalich.

Nesmrtelné hity Elvise Presleyho doprovázejí adaptaci Shakespearovy romantické komedie Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete (Twelfth Night) z roku 1602. 

„Srdcový král je třetím zahraničním muzikálem, který v Divadle Kalich vyprodukujeme. První světový muzikálový titul jsme po řadě původních českých muzikálů uvedli v roce 2012. Jde o legendární Pomádu a pak následovala Horečka sobotní noci,“ řekl Michal Kocourek, producent a majitel Divadla Kalich.

„Kdo by neznal Elvise, samozřejmě i já mám hrozně rád jeho písničky a strašně moc jsem toužil si v tomhle představení zahrát a zazpívat. Kvůli němu jsem nechodil na konkurzy do jiných muzikálů, protože právě tenhle byl pro mě Top,“ prozradil představitel hlavní role Honza Kříž, který se bude střídat s Přemyslem Pálkem.

Další role pilně trénují Petra Tenorová, Petr Vondráček, Marie Křížová, Petr Kutheil, Roman Tomeš, Zbyněk Fric, Genny Ciatti a další. Režie a scénografie se ujal Šimon Caban a choreografii připravila Petra Parvoničová. 

Uvedení na tuzemskou scénu podpoří také vydání alba písní z muzikálu v interpretaci herců Divadla Kalich.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 6. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.