Ljuba Krbová je nejen skvělá herečka, ale také cestovatelka a fotografka. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Nestárnoucí Ljuba Krbová se chce vrhnout na tvrdý trénink! Má to zapotřebí?

Herečka, ale také cestovatelka a fotografka Ljuba Krbová (57) byla jednou z hvězd letní seriálové párty uspořádané TV Nova v areálu Žlutých lázní. Sportovat se jí však moc nechtělo.

„Aktivnímu pohybu v jakékoli podobě se nebráním, když za mnou tedy přišel Braňo Holiček z Ordinace s míčem v ruce a lákal mě na plážový volejbal, byla jsem na vážkách. Zrovna tenhle sport mám ráda, ovšem musela jsem svodům odolat. Nejsem totiž ještě ve vrcholné formě a musím na sobě zapracovat. Před tolika kolegy z branže i plážovými diváky bych nerada pohořela. Slibuji, že se vrhnu na tvrdý trénink, snad už příště všichni uvidí, co ve mně je,“ s úsměvem prozradila Ljuba.

To Markétka z Doktorů z Počátků čili Míša Sejnová (23) se k aktivitě dlouho přemlouvat nenechala. Sebrala kamarádku a obě dámy v družném rozhovoru absolvovaly projížďku na šlapadle.

Ostatní protagonisté nováckých seriálů už tak aktivní nebyli. Ve vedru, které vládlo, to bylo pochopitelné, takže zájem byl spíše o nápoje a něco osvěžujícího k snědku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 8. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.