Rocker Vilém Čok dokončil svoje nové CD. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Nestárnoucí rebel Vilém Čok přichází s tvrdou rockovou novinkou!

Rockový nestor, rebel a bouřlivák Vilém Čok (54) dává na vědomí, že dokončil natáčení svého nového alba s názvem „Zbožňuju tvou buchtu“. Jeho v pořadí už jedenáctá deska bude v distribuci od konce března a rocker slibuje skvělou produkci a tvrdý styl.

„Na cédu jsem pracoval 3 roky a věnoval jsem mu maximální energii a um, jakého jsem byl schopen. Proto věřím, že to bude další posun směrem nahoru a to ve všech oblastech. Tedy hudební, textové nebo zvukové… zkrátka, bude to mrda!“ usmívá se Vilém.

Album by mělo být inovativní ve všech směrech. Fanoušci se mohou těšit na mimořádný zvuk a rozhodně tvrdý styl. Čok slibuje album, které bude nejtvrdší v jeho kariéře. Nahrávání probíhalo v klasické rockové sestavě kytary – basa – bicí a ve dvou písních jsou použity také klávesové nástroje. 

Vilém Čok má za sebou celkem 10 alb, z čehož poslední z roku 2013 bylo retrospektivní dvoualbum Best Rock Čok. V poslední době se kromě tvorby nové desky věnoval koncertování s Pražským výběrem, Novou Růží a především se svou kapelou Vilém Čok & BYPASS. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 3. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.