Jana Švandová oblékla svatební šaty ve filmu Jak se zbavit nevěsty. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Nestárnoucí Švandová jako nevěsta! Jak jí slušelo ve svatebních šatech?

Herečka Jana Švandová oslavila letos v červenci neuvěřitelné 68. narozeniny, což by jí hádal málokdo. V rodinné komedii Jak se zbavit nevěsty, kde hraje Milušku, matku hlavní představitelky Evy v podání Lenky Vlasákové (43), se dočká dokonce i vlastní veselky.

Svatbu v reálném životě si herečka užila už třikrát, už sedmnáct let je jejím manželem Pavel Satorie (65). Před kamerou se letos Jana vdává podruhé. Prvně to bylo v primáckém seriálu Svatby v Benátkách, kde si vzala Vaška Noida Bártu (34), tentokrát si má brát herce Josefa Poláška (49).

"Natáčení Jak se zbavit nevěsty si moc užívám. Stylista mi vybral opravdu nádherné šaty. Je to naprosto můj vkus. Užívám si to ve filmu, ve skutečnosti už žádná nebude. Jsem spokojená s tím, co mám doma, čtvrtá svatba rozhodně v žádném případě nebude," prozradila Švandová.

"Zda se opravdu vdám v této rodinné komedii, to se teprve uvidí. To, že svatba probíhá, ještě neznamená, že taky dopadne. Počkejte si na leden 2016, kdy jde film do kin," napíná diváky herečka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 8. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.