Zpěvák Kamil Střihavka přišel o něco později na badmintonový turnaj. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Neuhádnete, po čem touží Kamil Střihavka: Zpěvák se rozpovídal o miminku!

Zpěvák Kamil Střihavka (50) dorazil do sportovní haly v pražských Holešovicích na turnaj v badmintonu protagonistů chystaného muzikálu Romeo a Julie s drobným zpožděním. Páry byly sestaveny, takže do bojů už nemohl zasáhnout.

A protože nemá moc rád nečinnost, rozpovídal se zpěvák o první podzimní repríze jeho divadelní hry Tolik hlav.

„Za pár dnů začnu připravovat první podzimní reprízu mého činoherního debutu Tolik hlav, který měl premiéru letos v dubnu. Ovšem nejsem jen autorem, ale i režisérem, producentem, také občas oponářem, uvaděčem, osvětlovačem, šatnářem a nevím čím ještě. Já kolem toho musím lítat už teď, a i když je to honička, těším se. Je to zase trošku něco jiného, než je moje stálá profese. A baví mě to,“ spokojeně vyprávěl Kamil.

Jak přiznal, založil si tohle malé komorní divadlo pro radost a angažoval do něj známé herce – Jana Dolanského, Jana Zadražila, Zdenu Hadrbolcovou a Kristýnu Leichtovou. 

„Je to zatím takové moje malé miminko a chci být u toho, jak bude vyrůstat, dělat první krůčky a doufám, že by se hra Tolik hlav mohla v budoucnu stát kultovním představením,“ zasnil se Střihavka a řekl, že už myslí na splnění dalšího svého snu – natočit příběh jako film.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 8. 2015 10:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.