Leona Machálková, Martin Písařík, Richard Nedvěd, Kateřina Neumannová, Daniel Bambas, Jan Rosák (Zdroj: TV Prima ) 17x FOTO

Neumannová, Machálková, Bambas, Písařík a Nedvěd: Pevnost Boyard vás opět vtáhne do boje o zlaťáky

Pevnost Boyard vás opět vtáhne do dobrodružství prostřednictvím rozmanitých úkolů a boje o zlaťáky s pěticí soutěžících ve složení – Kateřina Neumannová, Leona Machálková, Daniel Bambas, Martin Písařík a Richard Nedvěd. Moderuje Libor Bouček, v roli otce Fura se představuje Jan Rosák. Podaří se podpořit Českou olympijskou nadaci?

Sledujte v sobotu 4. března ve 20.15 na Primě!

Jak se s úkoly vypořádal aktuální tým? Kateřina Neumannová se na Boyard připravovala tak, že trénovala potápění na Lipně. To Leona Machálková má už zkušenosti ze slovenské verze pořadu.

„Už jsem jednou na pevnosti byla, před 17 lety se Slováky, tak jsem si říkala, jestli udělám dobře, když se vrátím. Říkala jsem si, že to bude zase nová zkušenost – a jsem tady a nelituju toho. Paklíč byl skvělej, na úvod jsem mu vysekla rovnou dvě facky. V zápalu boje. Běžela jsem do první disciplíny a Paklíč stál přede mnou a já mu dala jednu, pak jsem ho pohladila. Pak mu ale přiletěla ještě facka z druhé strany. Mimo záběr jsem se mu omlouvala. Pak už jsem si dávala pozor na tu gestikulaci, no i to se stává."

Martin Písařík se zranil, než dorazil na pevnost – při nastupování na loď upadl, a na cestě zpátky zase loď cukla, tak se praštil do hlavy. Na soutěž netrénoval ani se nekoukal na předchozí díly, aby se nebál. Jen si říkal, že bude chodit dřív spát, což se mu stejně nepovedlo. Vyburcuje ho pevnost k velkým výkonům?

Z Daniela Bambase se málem stala mumie při zodpovídání hádanky, ale s otcem Furou se viděli bohužel pouze přes obrazovku, protože byl zavřený v místnosti. 

Richard Nedvěd byl první obětí pevnosti a skončil v žaláři, protože si kouzla nechal doma. „Zjistil jsem, že když nejsem s týmem, tak se jim daří mnohem víc. Někdo musí být nejslabší. Už dopředu jsem si říkal, že polevím trošku, aby měli náskok ostatní. Kouzla jsem nechal v šatně, jinak by to bylo moc jednoduchý, to bychom vyhráli hnedka. Ve vězení jsem byl za to, že jsem byl možná trošičku pomalejší. Nejsem týmový hráč, vůbec poprvé jsem byl v týmu, i na babu jsem jako malej hrál sám se sebou.“

Sledujte v sobotu 4. března ve 20.15 na Primě!

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 3. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.