(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Neúnavná Helena Vondráčková: Narozeninový rok je zatím pracovní maraton

Zpěvačka Helena Vondráčková, která zanedlouho oslaví kulaté jubileum, jede ve svém narozeninovém roce na plné pecky. Vydala nové CD, stihla odezpívat vynikající koncert v Brně, přesně v den jejích narozenin ji čeká koncert na nádvoří Karlštejna, vydává knihu a další a další. 

Však také na podpis své Helenky čekala v prodejně Estée Lauder v OC Smíchov opravdu dlouhá řada fanoušků a fanynek. Přinášeli květiny a odnášeli si podepsané cédéčko či fotografii. Žádosti o společná fota zvládala Helena Vondráčková s přehledem a grácií sobě vlastní.

„Je to opravdu pracovní maraton, zatím jsem se ještě nezastavila. Křest nového CD Dávno vím svý, krásný koncert v Brně snímaný Českou televizí, autogramiády, koncert na Karlštejně, kdy zazpívá Jitka Zelenková a Olga Matušková, do toho vyjde faktografická kniha s mnoha zajímavými fotografiemi a informacemi o mé kariéře. S Danem Hádlem dokončujeme 5CD, kde uslyšíte nejen moje známé hity, ale podařilo se nám sehnat i snímky z filmu, které byly určeny pro děti. Je to hodně pestré a krásné,“ natěšeně vyprávěla Helena Vondráčková.

Prostředí prodejny s kosmetikou navedlo na otázku, jak se líčení dnešní doby liší od líčení z dob přenosů legendárního německého pořadu Ein Kessel Buntes, kde Helena Vondráčková několikrát vystupovala.

„Vlastně zjišťujeme, že móda, boty, ale i styly líčení se opakují.  Není až tak mnoho variant, aby se pořád hledalo stále něco nového. Je jasné, že dnes je větší výběr ve značkách, v kvalitě, ale způsoby v líčení se vrací,“ konstatovala zpěvačka a pokračovala „na natáčení ve Friedrichstadt-Palastu ráda vzpomínám. Nedávno jsem zrovna byla v Berlíně, protože Němci udělali takovou vzpomínku na 50. výročí založení Friedrichstadt-Palastu a hlavně pořadu Ein Kessel Buntes. Vzpomínali jsme na nejhezčí momenty tohoto pořadu a oni to dokumentovali ukázkami z vysílání. Celkem jsem v „kesselu“ byla sedmkrát a jedno vystoupení jsem si dokonce sama moderovala v němčině. To byl opravdu jeden z nejpracnějších úkolů, protože jsem do toho stepovala, zpívala, tančila, no bylo toho fakticky hodně,“ s úsměvem vzpomínala Helena Vondráčková a dál se neúnavně věnovala podepisování fotografií pro své fanoušky.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 5. 2017 11:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.