(Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Neuvěříte, do čeho strká Jiří Lábus svoje těžce vydělané peníze!

Oblíbená postava Sida z animovaných hitů Doba ledová se konečně potkala se svým českým hlasem Jiřím Lábusem. V pražské ZOO slavnostně zahájili akci „Poznáváme české ZOO s Dobou ledovou“.

Startovní praporek držel v ruce herec Jiří Lábus, který ve filmu postavičce lenochoda Sida propůjčil hlas a se svým kladným vztahem ke zvířatům se netají.

„Málokdo ví, že v pražské zoologické zahradě sponzoruji šváby. Ano, tuhle havěť, kterou nemají lidi rádi. Bylo mi jich hrozně líto, nikdo je totiž nechtěl adoptovat. Přitom jsou to krásní brouci, házejí takové úžasné barvy“ rozplýval oblíbený herec a protože se se šváby nedá moc kamarádit, pomazlil se alespoň s půlmetrovou "hadicí" Anežkou.

Kdo se ale mazlit nechtěl, byla trenérka a cvičitelka Hana Kynychová.

„Ještě mám v živé paměti, jak jsem mezi klubkem hadů hledala na pevnosti Boyard důležitý kod. To mi nebylo vůbec dobře a stálo mě to hodně sil. Prostě hady nemusím,“ vzpomínala Hanka Kynychová a i její holčičí dvojčata spíše okukovaly plyšového hrdinu z Doby Ledové.

Jako doma se cítila v Zoo i gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi se šestiletým synkem Nicolasem.

„Do zoologické zahrady chodíme velmi často, spíš ale v létě. Ale i když je dneska kolem nuly, postavičku Sida z Nicolasova oblíbeného kresleného filmu Doba Ledová jsme si nemohli nechat ujít. A sáhnout si na živého hada nebo želvu je pro malého také obrovský zážitek,“ řekla Leona.

Předvánoční návštěvě Zoo Praha neodolal také modrátor Petr Vágner s dětmi, herečka Bára Šporclová s nejmladší dcerou Sofií, Štěpánka Duchková s dvojčaty Adamem a Honzíkem, Lucie Zedníčková s dcerou a další. 

Výpravu po českých zoologických zahradách si může udělat každý, DVD s letošním trhákem Doba ledová: Mamutí drcnutí totiž obsahuje volné kupony do patnácti českých ZOO. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 11. 2016 11:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.