(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Neuvěříte, jak dlouho nebyla Heluš z Ordinace u kosmetičky! Teď tam bude vařená pečená

Herečky seriálu Ordinace v Růžové zahradě Martina Randová a Bára Štěpánová, které spolu tráví na place natáčení Růžovky dlouhé hodiny, vyrazily spolu i na zkrášlovací procedury do kosmetického salonu Vlasty Libotovské pražském hotelu Hilton.

Pro seriálovou Heluš, herečku Martinu Randovou, to byla opravdová premiéra.

„Přiznám se, ve 44 letech jsem byla na kosmetice jednou jedinkrát. Když hraji v televizi nebo na divadle, tak samozřejmě mám na sobě nánosy líčidel. Pro mě je nejúžasnější věc, když se po příchodu domů odlíčím se a namažu se nějakým krémem. Cítím, že je na čase využít služeb profesionálů a to paní Libotovská je, řekla herečka Divadla na Fidlovačce. Přiznala také, že se v civilu skoro vůbec nelíčí.

„Nejvíc jsme se líčila na gymplu. To mi profesorka říkala, že jsem zmalovaná jako chodská almara. Teď naopak se vůbec nelíčím, ale mám pocit, že bych pomalu měla ty pastelky zase začít používat. Alespoň trochu,“ přemýšlela Randová.

Martinu Randovou seznámila s Vlastou Libotovskou herečka Bára Štěpánová.

„Já služeb Vlasty Libotovské využívám snad už dvacet let. A protože se říká, že návštěva u dobré kosmetičky, je lepší než návštěva u psychologa, jsem u ní hodně často,“ smála se Bára Štěpánová. 

Nové prostory salonu Vlasty Libotovské hned obě herečky využily a po pedikuře a manikuře slíbily, že se do Hiltonu brzy vrátí. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 11. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.