(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Neuvěříte, pro koho Kateřina Hrachovcová shání filmovou roli!

Pes Kateřiny Hrachovcové Punťa dotočil svůj part ve filmu Andílek na nervy a šťastná majitelka mu shání další roli.

Na psího Oscara má zálusk herečka a milovnice všeho živého Kateřina Hrachovcová. Její osmiletý čtyřnohý kamarád Punťa zvládl prý skvěle roli v chystané komedii režiséra Juraje Šajmoviče Andílek na nervy, která přijde do kin 18. června, a čeká prý na další nabídky.

„V tomhle filmu hrajeme spolu, já jsem Jiřina, žena z vesnice, která je taková svá, a Punťa je, kromě mého skvělého manžela, slovenského herce Lukáše Latináka, dalším členem rodiny. A šlape nám to parádně. Musím prozradit, že ještě před natáčením, když se sháněl pes na roli Fifinky, padla volba na Punťu. Pan režisér i producent věděli, že tenhle můj svěřenec už má s filmováním nějaké zkušenosti, a tak bez výběrového řízení byl Punťa obsazen, i když jako kluk hraje psí slečnu. Vypořádal se s tím ale dobře, tak uvidíme, zda mu ten Oscar v budoucnu vyjde,“ se smíchem uvedla Kateřina, která má doma ještě dogu a tři kočky, všechny zatím bez „hereckých“ zkušeností.

Hlavní roli ve zmíněné komedii, nafoukanou a rozmazlenou holku, představuje Anna Kadeřávková, známá především ze seriálu Ulice.

„Je to děsně zhýčkaná potvora, kterou zpočátku nemám ráda, protože má, na co si vzpomene, a chová se, slušně řečeno nedobře, ale pak, když jí umře máma a ona se rozhodne jít za svým otcem na venkov, se výrazně změní,“ stručně popsala svou roli sedmnáctiletá herečka, kterou pro film omladili o tři roky. „Nebyl to problém. Je lepší být starší a hrát mladší než naopak. Není to pro mě v dosavadní kariéře nic nového,“ dodala Anna Kadeřávková.

Ve filmu se dále obejví Linda Rybová, Miroslav Vladyka, Petra Černocká, Vlasta Žehrová a řada dalších.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

12. 6. 2015 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.