(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Neuvěřitelné! Dcera Kloubkové ve třech letech rozdává autogramy!

Moderátorka a choreografka Kristina Kloubková hledala inspiraci na vaření v knihkupectví. Jako novácká tvář tam zároveň na autogramiádě propagovala knihu Levně a chutně vaříme s Novou.

Skoro tříletou Jasmínku Moravcovou, dceru Kristiny Kloubkové a Karla Moravce, jsme spolu s maminkou zastihli na Václavském náměstí. Obě dámy se chystaly na autogramiádu ke knížce Levně a chutně vaříme s Novou, a jelikož jim zbýval čas, dopřály si zmrzlinu.

„Jasmínka je velká milovnice chladných pochoutek. Zamilovala se do nich pořádně teprve nedávno, když jsme byly ještě spolu s mojí maminkou na dovolené v Tunisu. A od té doby na ní doslova ujíždí. Musím ji dost brzdit, aby si nepřeplácala žaludek,“ vysvětlila Kristina.

Aby toho nebylo málo, získala ještě jeden zajímavý a netradiční poznatek. „Zjistila jsem, a říkám si, zaplať bůh, že u nás v Čechách nemáme moře, protože i to Jasmínku docela uchvátilo. Pořád sice s nedůvěrou, ale i tvůrčím zaujetím totiž testovala jeho chuť. Viditelně jí slaná voda připadala pro pití vhodná. Jsme teď už doma, takže naštěstí zůstáváme jen u té zmrzliny,“ vysvětlila s úsměvem Kristina a hned se ujala role pomocnice v lízání.

Dovolenou mají dámy za sebou, zatímco tatínek prý doma hlídal rodinný krb. Nebyla to tak trošku diskriminace? „Ale vůbec ne. Udělaly jsme si dámskou jízdu, přičemž mamka a Jasmínka byly u moře poprvé. A s partnerem vyrazíme společně o prázdninách na naši chalupu k brněnské přehradě, abych i já si zažila něco poprvé v životě. Bude se prý i stanovat, takže mě čeká nákup repelentů. Hlavní náplní bude výuka plavání. Ne nás dospěláků, ale Jasmínky,“ doplnila Kristina.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

12. 6. 2015 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.