(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Nevděčné kozy pro Kerestošovou a neznámá slepice pro Navrátila.

Když je před kamerou nebo objektivem fotoaparátu zvíře, může se stát naprosto cokoliv. Na vlastní kůži i tričko se o tom přesvědčili herci ze seriálu Cesty domů Andrea Kerestešová a Vincent Navrátil při focení na téma Velikonoce, během nějž pózovali se slepicí a kozami.

Vincent na focení  přijel s kufrem. “Tohle je můj univerzální kufřík, který mám u sebe furt, mám tam náhradní košili, šálu, parfém, hřeben, je to můj kufříček záchrany,” vysvětloval. Zatímco Vincenta měla v péči maskérka, nejistě pokukoval po své partnerce pro focení - slepici Pavlínce. “Nikdy jsem žádnou slepici v rukou nedržel, natož abych se s ní fotil. Vzal jsem si schválně svůj oblíbený kabát, kdyby mi chtěla dát najevo, že na mě jaksi... kašle,” zvažoval Vincent možnou katastrofu a při focení se snažil slepici držet zadkem od sebe.

 Čeho se bál Vincent, to se Andree  stalo. Menší ze dvou koziček herečku pokakala. A protože Andrea měla po focení ještě nějakou pracovní schůzku a na rozdíl od Vincenta nepřišla se záchranným kufrem, v koupelně si znečištěná místa na tričku a kalhotách musela přeprat. “Nestíhám se vrátit domů a převléknout se, tak doufám, že na té schůzce nebudu smrdět,” smála se. “Točit nebo fotit se zvířaty je vtipné, můžete se snažit jakkoliv, ale to zvíře vás vždycky zastíní a vy se mu musíte přizpůsobit," dodala. 

24. 3. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.