(Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Nevěřte všemu! Maxim Turbulenc se nerozpadli a jedou dál

Říká se, není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu. To platí i o zprávě, která se rozšířila internetem a pokračuje dál jako šuškanda. Tvrdí se v ní, že se oblíbená skupina Maxim Turbulenc rozpadla. Omyl!

Kluci jedou dál, ale už bez Kyklopa, který na Facebook umístil následující informaci:

„Vážení přátelé a kamarádi, dnes se po 21 letech rozpadla skupina Maxim Turbulenc. Důvod, proč se mnou kluci ukončili spolupráci, je, že jsem dělal v poslední době více aktivit okolo sebe, a tím jsem prý narušoval Maxim Turbulenc. Budu rád, když mi zachováte přízeň i přes to, že končí jedna z etap mého života. Já ale nekončím a naopak mám pro vás připravené písničky v mé vlastní produkci, a to jak nové, tak i z repertoáru Maxim Turbulenc. S úctou Pavel Vohnout Kyklop.“

Pravda je ale trošku jiná. Kyklop se chtěl dát na sólovou dráhu, zpíval s rockovou kapelou, ale také vyjížděl na vystoupení, kde prezentoval největší pecky „Maxíků“. O tom ovšem jeho „bývalí“ kolegové ze skupiny neměli ani páru, a když tuhle skutečnost zjistili, ukončili vzájemnou spolupráci.

„Je to tak. Pravda ale není, že se Maxim Turbulenc rozpadli. Naopak. Jedeme dál. Máme už novice do naší party, jmenuje se Timi a má za sebou patnáctiletou pěvěckošoumenskou kariéru. Osobně si myslíme, že je adekvátní náhradou za Kyklopa, kterému také my přejeme hodně úspěchů v jeho další práci. Už teď máme domluvenu řadu koncertů a diváci v nejbližší době sami posoudí, že se na kvalitě Maxim Turbulenc nic podstatného nezměnilo,“ uvedli „sirotci“ z oblíbené kapely Dan Vali a Ajfel.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

4. 6. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.