You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO VIDEO

Neviditelná Wronková. Dostane honorář?

Dcera milionáře a hudebního producenta Leška Wronky Magdalena se objevila jako krásná neznámá na udílení hudebních cen Anděl 2015. Pro objektivy fotoaparátů byla doposud neobjevená. Něco se ale změnilo. Co?

Vlivný otec Lešek Wronka nemá rád protekci. Dceru Magdalenu neprotěžuje. Proto si vždy musela vše vydobýt a zkusit sama. Proti vůli otce se přihlásila do soutěže Hlas ČeskoSlovenska, kde sice neuspěla, ale zase dostala práci moderátorky na hudebním kanále v rádiu.

Na společenských akcích nebyla moc viděna. „ Na společenské akce jsem chodila a moc ráda. Akorát jsem si vždycky zalezla někam dozadu a spíš se bavila  z lidmi z branže, než abych se ochomýtala kolem fotografů,“ vysvětlila Magdalena údiv novinářů, jakou má Lešek Wronka krásnou dceru.

Nyní už ji budeme vídat častěji. „ Od roku 2015 se mi začalo dařit. Mám práci v televizi i v divadle. Daří se mi i v soukromí, mám vedle sebe člověka, který si mi hýčká a to už se mi dlouho nestalo,“ pochvaluje si.

Táta na ní může být pyšný. Uznání je ale oboustranně. „ Na tatínka jsem vždycky pyšná, protože na této  akci cenu dostanou ti, kteří si ji opravdu zaslouží. A hlavně jsem pyšná  na bráchu Michala , který tento večer dneska celý připravoval. Je to rodinný podnik. Honorář  jde do rodinné kasy a v rodině to zůstane. Tak to to má být.“

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

 

20. 4. 2015 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.