(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Nevlastní syn Zdeňka Pohlreicha má přítelkyni! Rodičům ji představil před novináři!

Starší syn Zdeňky Pohlreichové, Honza, už měsíc randí. Svoji novou slečnu Péťu se rozhodl poprvé představit rodičům na slavnostním křtu Zdeňkovy nové knihy.

„Je moc milá. Ona se prý dobře učí, tak snad ho tím taky trochu nakazí,“ smála se Honzova máma Zdeňka. Pohlreichův nevlastní syn chodí do osmé třídy a jeho láska do deváté. A právě ve škole se poznali. „Jsme spolu asi měsíc,“ říká Honza a za svoji Péťu se na křtu nijak nestyděl, hrdě ji tituloval jako svoji přítelkyni. Zdeňkovi k nové knížce společně pogratulovali.„Víc mi chutná od Zdeňka, ale zase jak kdy. Taky se mu občas něco nepovede, to je pravda. Ale většinou se vrací až večer, takže častěji nechává vařit mamku,“ přiznává Honza.

Pohlreichovi dorazili také s nejmladším synem Martinem.Ten měl v Luxoru největší zážitek z nového kamaráda Martina Dejdara. Ten mu na požádání hlasem předváděl Simpsonovy a malý Martin nechtěl uvěřit, že tenhle pán animovaný seriál skutečně daboval.

Dejdar se stal kmotrem Pohlreichovy nové knihy Grilování, třebaže si pánové do té doby vykali a téměř se neznali. Teprve nad novou knihou si potykali. „Poprvé jsme se viděli v O2 Aréně. Přišel jsem k němu a navrhnul, aby začal točit taky o stravování herců. Aby točil taky zákulisí cateringu,“ vzpomínal Dejdar na první setkání.

Dejdar říká, že coby herec si blafů na talíři užil dostatek, právě díky službám televizního cateringu. „Když jsme točili Comeback, točili jsme v ateliérech vedle Ordinace v Růžové zahradě. Chodili jsme jíst až po Ordinaci. To co zbylo z Ordinace, to sežral Comeback. Potom jsme si už vydupali vlastní catering,“ vyprávěl Dejdar o svých gurmánských zážitcích.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

 

19. 5. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.