(Zdroj: Herminapress.cz ) 35x FOTO

Nic není zakázané! Nahé zadky, krásné ženy a postel na jevišti

Obdivovatelé půvabů herečky a zpěvačky Báry Mottlové budou tentokrát ochuzeni. V hořké komedii Sébastiena Thiéryho Dva nahatý chlapi, která má dnes českou premiéru v Branickém divadle se budou muset spokojit jen s náznaky a drobečky. Zato dámy se nač těšit mají, uvidí totiž pravé nefalšované pánské zadky, a to v celé kráse.

„Komedie je o tom, že dva právníci, bohatí, renomovaní a slavní, které hraji Jiří Racek a Václav Čížkovský, se probudí spolu nazí v posteli. A vůbec si nepamatují proč. Celou dobu se to snaží zjistit, až do toho vlétne manželka jednoho z nich, éterická Bára Mottlová a ta vymyslí metodu, jak se dopátrat pravdy,“ vysvětlil děj v kostce režisér Jan Nosek Novák a aktivně, a navíc s viditelnou chutí, se před generálkou zapojil do úpravy kostýmu herečky Sabiny Valové.

Takže pánové v hledišti budou o ženskou krásu ochuzeni.

„Ale kdepak. Jak vidíte na reakci našeho pana režiséra, Sabinka hledišti vše vynahradí. Tentokrát to tedy nebudu já, kdo se představí coby sexbomba, ale ona. Hraje slušně řečeno společnici, nebo méně slušně prostitutku, a ty, jak známo v „práci“ šetří oblečením. Vidíte a uvidíte, že má co nabídnout. Já hraji osteopatku, tedy jakousi léčitelku a jak bylo řečeno manželku jednoho z právníků, takže pro tentokrát budu slušná dáma, i když jako většinou v mém případě lehce ujetá. Je to prostě velice dobře napsaná komedie s malým nádechem hořkosti. A mě se moc líbí,“ vysvětlila Bára Mottlová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

3. 11. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.