(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Nick Carter ukázal luxusní tělo. Není divu, že Květuška má naordinovanou antikoncepci

Divadlo Broadway chystá návrat oblíbeného muzikálu Adéla ještě nevečeřela, který se v obnovené premiéře objeví na zdejších „prknech“ začátkem října. Vše klape, jak má, zkouší se nejen na jevišti, ale i v improvizované kostymérně. Oproti minulosti ovšem musel producent Oldřich Lichtenberg přijmou některá opatření.

„Je to tak. A jde především o roli Květušky, která se ukázala být velice riziková. Otěhotněla nám totiž nejen Emma Smetana, ale i Míša Doubravová Tomešová. Ta ale stihne ještě zahrát několik představení, ovšem pak už to bude jen na Dominice Richterové. A aby nás ani ona nepřekvapila „radostnou událostí“, naordinovali jsme jí antikoncepci a předpokládám, že bychom mohli využít i pás cudnosti, který máme mezi rekvizitami po Katu Mydlářovi. Jistota je jistota,“ se smíchem uvedl Lichtenberg.

Jak dále prozradil, už s vážnou tváří, návrat Adély přijde zhruba na pět milionů korun. Nebude to tedy až tak dramatické jako u nových muzikálových kusů. Částečně se využije původní dekorace a i některé kostýmy.

„Samozřejmě, že budou i novinky, ty ovšem neprozradím, aby diváci, kteří viděli původní představení mohli srovnávat," dodal producent Oldřich Lichtenberg.

Velký zásah prodělalo i obsazení, které se ze zhruba z 60 % změnilo nebo promíchalo. Na vlastní kůži to poznal třeba Michal Kavalčík, který bude novým Nickem Carterem.

„Zdědil jsem kostýmy po Aleši Hámovi, který teď hraje padoucha Kratzmara. Jelikož jsem svalovec ne všechny mi sedly a kazit si postavu hubnutím nebudu, takže se jich pár musí přešít a pár i nově vyrobit. Americký detektiv prostě musí být šik,“ prozradil Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy alias Nick Carter.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

,

24. 8. 2016 10:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.