Nikol Kouklová (Zdroj: Archiv Nikol Kouklová ) 7x FOTO

Nikol Koklouvá se svlékla! Nechala se nafotit v prádle jako pin-upka

Čas od času herečka Nikol Kouklová překvapí na svém blogu Femme Armeria své čtenáře konceptuálním editorialem, který nafotila ve spolupráci s nějakým návrhářem nebo značkou. Ať už to byla exotická podívaná pro La Femme Mimi, podvodní dobrodružství se šperky Trollbeads nebo trefné zachycení života blogerky pod názvem Jsem konceptem, který nafotila pro návrhářku Zuzanu Kubíčkovou, tak se vždy jednalo o velmi decentní podívanou. Tentokrát se ale módní blogerka představila v absolutně odlišné úloze!

Před nedávnem totiž zveřejnila sérii fotek, na kterých coby pin-upka pózuje ve spodním prádle vyrobeného na míru z bio materiálů jako je bambus nebo bavlna. „Ačkoliv se svlékání, byť do spodního prádla, bráním zuby nehty, designérka Barbora Severin mě přesvědčila svým neuvěřitelným příběhem a filozofií značky, takže jsem se rozhodla její tvorbu podpořit a nakonec, myslím, vznikla série decentních fotek, které na mě osobně rozhodně nepůsobí prvoplánově nebo lacině,“ dodala ke spolupráci zrzka.

Page Underwear je značka spodního prádla šitého v České republice a spadá do kategorie takzvané udržitelné módy. Každý rok přináší krom krajek a klasických modelů prádla také řadu Pin-up Pattern. Nikol jako pin-upku zachytil fotograf David Severin, který je specialistou na retro focení stylu 50. let. 

„Myslím si, že každá žena by měla brát zřetel na to co nosí, v tomto případě už jen kvůli svému zdraví nebo pohodlí a v neposlední řadě si také všímat, kdo ušil ty věci a za jakých podmínek. Proto jsem se před nedávnem zapojila do celosvětové kampaně Fashion Revolution a velmi ráda také podporuji módu českých návrhářů, třeba i tímto způsobem. Nejenom, že o nich napíšu článek, ale také pro ně rovnou něco nafotím a to svým viděním, takže z toho vznikne většinou ucelená série fotek. Tentokrát to vyšlo na pin-upku, období a styl 50.let, do kterého jsem se už delší dobu chtěla přesunout“ doplňuje Nikol. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 8. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.