(Zdroj: archiv Nikol Kouklové ) 7x FOTO

Nikol Kouklové sedí role modelky jak ušitá. Podívejte se do galerie na úžasná fota!

Jak bude vypadat jaro a léto u oblíbené návrhářky La Femme Mimi? Tím se už teď můžete pokochat díky blogu Nikol Kouklové (25) s nevšedním názvem Femme Armeria. Nikol si produkuje podobná focení zcela sama a pokaždé nasazuje laťku hodně vysoko. Nový editorial ve spolupráci s vietnamskou designerkou nafotila s konceptuální fotografkou Angelinou Nga Le, se kterou má spoluprací na kontě již několik. Loni například nafotily charitativní kalendář pro Nadační fond Slunce pro všechny, jehož je Kouklová patronkou.

Jako místo působiště tentokrát zvolily Fata Morganu v pražské Troji proto, že modely Mimi jsou hravé, plné barev a extravagance a tomu exotická flóra Botanické zahrady zcela odpovídá. Focení bylo rychlé, zábavné a jiné a to nejenom kvůli netradičnímu make-upu a hair stylingu, ale právě atmosférou samotného místa.

„Baví mě pro svůj blog neustále něco vymýšlet, přicházet s něčím novým a neokoukaným. Tentokrát jsem nechtěla být jenom krásně učesaná a bezchybně nalíčená, ale zkrátka trochu jiná“ smála se manželka Karla Heřmánka ml. Nikol Kouklová. 

„Když už jsem v roli modelky, tak chci, aby z těch fotek vyzařovala nějaká emoce, pocit nebo nálada. S Angelinou se známe už pár let a za tu dobu se z nás staly velmi dobré kamarádky, takže na focení není třeba příliš slov – rozumíme si i bez nich. Těmito projekty si realizujeme své bláznivé nápady a plníme tak trochu holčičí sny. Návrhářce se editorial natolik líbil, že jím bude prezentovat svou značku příští rok v Českém centru v Bruselu, což je pro mě a především můj blog velká čest,“ dodala usměvavá Nikol Kouklová.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 12. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.