(Zdroj: Herminapress.cz ) 37x FOTO

Nikol Moravcová už může kůži ukazovat jen na zádech, chystá se znovu hubnout

Otevíračku nového Fashion Clubu v obchodním domě Kotva, který z pátého patra nabízí luxusní výhled na Prahu, si nemohla nechat ujít moderátorka Fashion TV Nikol Moravcová, která vábila přítomné pány na odhalená záda v hedvábné halence od Jiřího Kalfaře a v leginách Religion, třebaže je, dle svých slov, ortodoxní atheistka.
„Současné trendy mi nesluší, musím respektovat svoji postavu. Přes Vánoce jsem zase přibrala a nepomohl tomu ani nedávný výlet na Srí Lanku. Po půl roce teď dotáčíme film a bylo by asi fajn, kdyby na sebe ty záběry alespoň nějak navazovaly. Takže si jdu opět nechat naplést vlasy a shodit přebytečná kila,“ posteskla si Nikol, která už si prý zařídila volný vstup do všech pražských posiloven.
Vždy ve formě je naopak Dara Rolins, která otevíračku moderovala v šatech od Alexandra McQueena. „Fashion úzce souvisí s mojí profesí, patří do mého života. Je součást umění. Tenhle prostor si pěkné šaty zaslouží,“ okomentovala Rolins svůj outfit. Garde jí dělal miláček Rytmus, který úplně vypustil svůj svátek.
„My jsme se o Patrikově svátku dozvěděli před chvílí, české kalendáře nesledujeme a svátky slavíme jen kvůli Lauře,“ smála se novému zjištění Dara.
Ladislav Špaček přišel obhlídnout nové prostory a ochutnat pokrmy, které nabízí přilehlá restaurace.
„Líbí se mi rafinované osvětlení, protože udává intimitu prostředí. Jemné barvy a nerušivé světlo, to je umění,“ obdivoval Špaček interiér klubu a při pohledu na servírované chuťovky dodal, že díky novým technologiím dnes není tak složité uvařit cokoli. „I když, mě se to mluví, já v životě nic neuvařil,“ smál se mistr etikety.
Nechyběla ani podnikatelka Tamara Kotvaldová. „Dnes zde prezentujeme hodinky značky Chanel. Jsou černobílé a udávají dnešní dress code,“ řekla Kotvaldová.
Modelka Aneta Vignerová si s dress codem naopak hlavu nelámala a nechala svého kamaráda stylistu, aby se na ní vyřádil po svém. „Mám na sobě pánský styl, kombinaci Zary a Hugo Bosse,“ popsala Vignerová v hnědém saku a kšiltovce.
Mezi příchozími nechyběla ani Kateřina Mátlová v šatech Dior, Martina Jandová, podnikatel Vratislav Janda nebo nejvyšší státní zástupkyně Renata Vesecká.

20. 2. 2014 10:57 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.