(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Nikol Švantnerová se dala na charitu. Hledá svého Prima hrdinu

Reach for Change spolu s FTV Prima hledá v rámci projektu PRIMA HRDINA nejlepší inovativní nápad, který pomůže dětem trávit více volného času aktivně. Nejlepší nápad bude podpořen grantem v hodnotě 700 000 Kč na jeho realizaci a také know-how od expertů z obou společností. V České republice se tak díky partnerství objevuje zajímavý koncept podpory inovativních nápadů veřejnosti zaměřený na děti.

Reach for Change navázala spolupráci s FTV Prima na jaře letošního roku. FTV Prima jako hlavní partner neziskového projektu se do spolupráce zapojí nejen finančním příspěvkem, ale také svou expertízou a mediálním prostorem. 

„Děti tráví v současné době mnoho času pasivními aktivitami, jako je například hraní nevhodných počítačových her. Rádi bychom proto podpořili podnikatelské nápady, které budou děti motivovat k tomu, aby trávily více času volnočasovými aktivitami podporujícími jejich fyzický nebo duševní rozvoj. Aktivní děti se stávají radostnějšími,“ uvádí generální ředitel FTV Prima Marek Singer a doplňuje: „Jelikož si zároveň uvědomujeme, že děti rády pracují s novými médii, uvítáme v soutěži i nápady, které je budou kreativně využívat, například ve formě mobilní aplikace.“ 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 9. 2016 19:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.