Komedie Stvoření světa bez cenzury (Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

No nazdar, už i v ráji se popíjí a kralují tomu Zawadska s Rosákem a Rudolfem Hrušínským nejmladším

Kdo neviděl, neuvěří. Už i v ráji teče šampus proudem a pochutnávají si na něm všechny nadpřirozené bytosti bez výjimky. Ovšem, bohužel pro ně, jen jednou jedinkrát. A to komedii scénáristy a režiséra Karla Janáka Stvoření světa bez cenzury, která na základě „vědeckých“ poznatků uvádí Divadlo Radka Brzobohatého.

„No, popravdě, úplně jsem to stvoření v tomhle představení nezvládnul. Trochu se mi vymklo z rukou. Ano, zvěř, kytičky bylinky se povedly, vydařila se mi i Eva, ovšem Adam je tak trochu výrobní zmetek. Inu, nikdo není dokonalý, ani já, coby pán Bůh,“ uvedl Jan Rosák.

„Jsem padlý anděl a baví mě to. Nemohla bych být klaďas. Jako mistr intrik se silnou potřebou dělat neplechu se mi na jevišti žije skvěle. Ale pozor, je-li na obzoru katastrofa, a ta se opravdu blíží, jsem nenahraditelná. Nebo nenahraditelný? Přeberte si to, jak chcete,“ s úsměvem doplnila Valerie Zawadská.

A co normální kladný anděl? Ten je typickým nebeským stvořením. Zbožňuje svého vedoucího, tedy boha a hřích je mu cizí. V podstatě tedy chudák, ale v podání Rudolfa Hrušínského nejmladšího milý sympaťák. Kdo tedy chce znát pravdu o stvoření světa a ještě se navíc pobavit, má šanci buď v Divadle Radka Brzobohatého. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 4. 2016 08:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.