(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

No, nekupte to! Česká Miss Earth Tereza Fajksová se nesla v diamantových šatech za 8 miliónů korun!

V nádherných prostorách Břevnovského kláštera oblékla Miss Earth 2012 Tereza Fajksová jako první diamantové šaty, kvůli kterým ji nespustil bodyguard z očí. Modelka byla ze šatů natolik nadšená, že se sháněla po notáři. Že by kvůli své vlastní svatbě?

„Tento druh šatů si na své svatbě dokážu na sobě představit, ale jelikož váží skoro jako já, oblékla bych si je pouze na obřad,“ řekla modelka, které šaty velikosti 36 padly jako ulité. „Kdyby to teď šlo, povolala bych sem notáře, aby napsal: Já Tereza Fajksová odkazuji tyto šaty Tereze Fajksové,“ hýřila nejen šarmem, ale i vtipem vesmírná kráska.

Noblesní a zároveň velmi elegantní šaty české výroby návrhářek a majitelek luxusního salonu Marilyn zdobily nejen diamanty, ale i krajky byly vyrobeny ze saténu. Na sobě měla Fajksová tak nejen více jak 7 kg váhy, ale také 15 metrů krajek a saténu, ze kterých byly šaty vyrobeny.

"Celková hodnota šatů, které oblékla Tereza Fajksová byla 8 miliónů korun. Svatební róbu zdobilo 89 diamantů briliantového brusu o celkové váze 55 karátů. Čistota kamenů je VS a barva G a H," prozradil odborník diamantů Martin Cinolter. Terezu od stejného dodavatele zdobil také náhrdelník, prstýnek a samozřejmě náušnice.

„Diamantové šaty byly vytvořeny na základě poptávek u nás v salonu,“ vysvětluje spolumajitelka salonu Marilyn Jitka Blechová, která je současně i návrhářkou těchto šatů. „Tyto svatební šaty šijeme na zakázku. Samozřejmě si ale dámy i pánové u nás můžou vybrat i z jiných kolekcí, svatebních a společenských,“ dodala Nikol Lazarová, druhá spolunajitelka salonu, který sídlím na v Žitné ulici. 

 

 Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

5. 9. 2017 11:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.