Lejla Abbasová a Ester Janečková byly z festivalu Prague Pride nadšené. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

No tohle! Chtějí Abbasová s Janečkovou změnit sexuální orientaci?

Letošní průvod hrdosti, jímž vrcholí festival Prague Pride, přilákal i známé osobnosti. Již tradičně se zde objevily moderátorky Lejla Abbasová (35) a Ester Janečková (42), které na festivalu moderovaly.

Mnohatisícový duhový průvod účastníků šlapal ve velkém vedru z Václavského náměstí až na Letnou. Proto není divu, že se Lejla chytře vybavila velkým kloboukem, který prý ukořistila s Janečkovou v restauraci, kam zašly po koncertu sboru gayů, který se konal den předtím.

„Koncert sboru gayů z Londýna byl pro mě vrchol. Měla jsem husí kůži a nepamatuju se, že by mě něco takhle dostalo. Napříč všemi kulturními zážitky, které mám. Byli vtipní, profesionální a připravili si to na Čechy,“ zářily oči Abbasové a Janečková jen přikyvuje.

„Tento koncert byl natolik silný, že jsme tam potom s Lejlou na konci vykřikovaly, že chceme být taky gayové,“ smějí se rozpustile moderátorky.

Proč si Ester na průvod též nevzala klobouk

„Lejle ten klobouk víc sluší. Jsem už takhle dost barevná. Na všechny akce teď chodíme spolu, tak jsem si říkala, že klobouk může mít jenom jedna,“ krčí rameny Janečková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 8. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.