(Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Noční král z Hry o trůny Vladimír Furdík prozradil, čím chtěl být, kdyby nebyl hercem

Hosty posledního festivalového Čtení tě mění, které probíhalo po celý týden v rámci programu Mall.cz Parku v Karlových Varech, byli herci Václav Jiráček, Petra Nesvačilová a překvapení v podobě samotného Night Kinga z veleúspěšného seriálu Game of Thrones. Jeho představitel slovenský kaskadér Vladimír Furdík se stal takovým malým pořadatelským překvapením, a to že poslední talk show ozvláštní právě on, bylo odtajněno až dnes.   

Herec, kaskadér a choreograf Vladimír Furdík sice nemohl dorazit do Mall.cz Parku osobně, ale záznam rozhovoru s ním, který vedla moderátorka Lenny Trčková, byl pověstnou třešničkou na dortu celé talk show. Mluvil o svém vztahu ke knihám i o tom, kým chtěl být jako malý. „Game of Thrones v knižní podobě jsem zatím nečetl, ale mám je doma všechny a chystám se na ně,“ uvedl v rozhovoru Vlado Furdík. Noční král v dětství toužil být rybářem a později třeba zahradním architektem. Hra o trůny pro něho znamenala hlavně možnost pracovat se skvělým a profesionálním štábem..

Petra Nesvačilová dorazila na diskuzi s malým zpožděním, což otevřelo téma svobody a volnomyšlenkářství. „Svobodu mám spojenou s vnitřním pocitem, člověk může být svobodný i ve vězení, pokud to má v sobě správně nastavené. Ale je to i tom být schopen se odvázat a věci si spontánně užít,“ popisuje Petra Nesvačilová. 

Oba herci s Lenny Trčkovou probrali i odlehčenější témata jako jsou vaření, oblíbené recepty a dětské sny. Petra jako malá toužila být prodavačkou v řeznictví. Miluje totiž steaky a maso. Václav měl typický klučičí sen, stát se fotbalistou. „Fotbal jsem aktivně hrál a bavil mě, ale pak jsem poznal kouzlo nočního života,“ směje se Václav Jiráček.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

8. 7. 2019 15:30 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.