(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Noid Bárta: Díky Terezce miluju vodní „sporty“

Zpěvák a skladatel Vašek Noid Bárta využíval každé volné chvilky k tomu, aby si pořádně potýral tělo. Mohli jsme ho vidět třeba coby obětavého plážového volejbalistu, pingpongového ranaře, ale i v posilovně, případně při tréninku thai boxu. Po svatbě s jeho vyvolenou a narození dcery Terezky se ovšem jeho relaxační program trošku změnil

„No, je to pravda jen částečně. Posilovna a thai box mi zůstaly, těmhle disciplínám se věnuji stále, ovšem je pravda, že míčové a míčkové sporty vypouštím. Za ně jsem si našel ale adekvátní a mnohem zábavnější a zajímavější náhradu. Jednak perfektně a s grácií zvládám tlačení kočárku na jakékoli vzdálenosti a za druhé jsem začal díky malé Terezce milovat vodní sporty. To znamená, že ji rád a s chutí koupu,“ s úsměvem vysvětlil Vašek, který přišel na chvíli do crepérie U slepiček na minigolfový turnaj herců a zpěváků divadel Broadway a Hudebního divadla Karlín.

Jak bylo všem od prvního jeho úderu jasné, minigolf nepatří a ani patřit nebude mezi jeho oblíbené kratochvíle. „To není pro mne. Plácat holí do míčku a trefovat se přes nejrůznější překážky do jamky. Žádná námaha, žádná honička, jen veget a trocha štěstí. Nic pro mě. Jo, ten klasický golf, kde se člověk pořádně projde, odpaluje na dálku a zdolává záludnosti terénu, to je jiná. Tenhle golf bych zkusil a lákal by mne. Snad se do něj v budoucnu dám i s manželkou Gábinou a až vyroste i s Terezkou,“ dodal Vašek Noid Bárta, zapózoval u několika jamek a samotnou hru viditelně ignoroval.

10. 4. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.