You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 27x FOTO VIDEO

Noid, Nosková a Tomeš natočili klip k muzikálu Madagaskar. Tady je výsledek!

Videoklip k muzikálové verzi slavného animovaného filmu Madagaskar natočili v Hudebním divadle Karlín zpěváci Václav Noid Bárta, Michaela Nosková a Roman Tomeš.

Představení nabídne rodinnou podívanou s velkou výpravou a písněmi od skladatele hitů Ricky Martina, George Noriega. Turné začíná 7. října v Praze a během podzimu navštíví Brno, České Budějovice, Zlín, Pardubice, Ostravu, Chomutov a Plzeň a zamíří i na Slovensko do Bratislavy a Košic. 

Dobrodružství nejlepších přátel z newyorské zoologické zahrady provází hit I Like to Move It (Já tak rád trsám, trsám), kterou pro českou verzi nazpíval Václav Noid Bárta (lemur - král Jelimán). V režii Petry Parvoničové, v kostýmech a v dekoraci Michaely Horáčkové – Hořejší účinkují  Roman Tomeš (lev Alex), Petr Ryšavý (zebra Marty), Tomáš Smička (Melman) nebo Michaela Nosková (hrošice Glorie).  

Jevištní verze je adaptací prvního dílu globálního hitu Madagaskar s původní hudbou George Noriegy a Joela Someillana držitelů Grammy a autorů písní Ricky Martina, Shakiry nebo Jennifer Lopez. Dojemný a zábavný příběh o cestě zvířat ze ZOO v New Yorku až do divočiny na Madagaskaru nabídne výpravnou podívanou s mnoha choreografickými čísly, pohádkovými kostýmy a exotickou výpravou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 5. 2017 11:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.