(Zdroj: Herminapress.cz ) 31x FOTO

Noid se zbláznil? Na bezbranné zákazníky vytáhl pistoli!

Známý bouřlivák Václav Noid Bárta ztropil pěkný skandál, který se mu jen tak ututlat nepodaří. V jednom módním salónu totiž vytáhl na bezbrannou obsluhu a několik zákazníků pistoli a namachrovaně se předváděl před svou partnerkou. Konec jeho šaškování pak udělal až režisér výkřikem STOP, tuhle bereme a natáčení seriálu Svatby v Benátkách TV Prima tak mohlo pokrčovat.

Hudebník, zpěvák a muzikálový herec Václav Noid Bárta hraje Milánka, mladého milence bohaté podnikatelky Sušerové (Jana Švandová). Ta se s ním do salonu přijde pochlubit a zároveň si domluvit detaily jejich svatby. Scéna, při níž Noid vytáhne zbraň, byla úplně první, kterou v seriálu točil. Natolik se do ní vžil a tak se při ní se svou partnerkou Janou Švandovou vyblbli, že rozesmáli celý štáb včetně režiséra. Noid si roli trochu jednoduchého namakance z posilovny velmi užívá. A jak to všechno dopadne? Uvidíte už zítra v 8. díle.

„Nejsem herec a nemám herecké ambice, moc mi nejde učit se texty slovo od slova, mám raději, když si do nich můžu přidat něco sám ze sebe, což jsem tady mohl, čímž vzniklo pár komických situací. Pomáhá mi taky, když si můžu představit nějakého konkrétního člověka a podle něj hraju. Teď stačilo jen si vzpomenout na sebe, když mi bylo osmnáct. Tenkrát jsme s klukama trávili hodiny a hodiny v posilovně a řešili jen svaly a podobné blbiny. Netušil jsem tehdy, jak se mi dřina v posilovně po letech zúročí,“ smál se Noid.

Václav Noid Bárta a Jana Švandová nebudou jediné postavy, na něž se diváci Svateb v Benátkách mohou zítra těšit. Poprvé se na obraze objeví také Jitka Smutná, která má v seriálu roli obětavé pošťačky Boženky. A Olgu Drozdovou (Petra Hřebíčková) dožene minulost, zaskočí ji příjezd bohémského malíře José Pivody, kterého hraje Pavel Řezníček.

Od osmého dílu můžete vidět Svatby v Benátkách nově dvakrát týdně, a to každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě.

11. 8. 2014 14:30 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.