(Zdroj: Herminapress.cz ) 73x FOTO

Noid „zaměstnal“ bráchu jako chrliče a přítelkyni coby produkční

PRAHA – To se nevidí tak často, aby se zpěvák a skladatel Vašek Noid Bárta postaral pracovně o své nejbližší. Při natáčení klipu v Retro Coctail Baru s pěveckým kolegou Petrem Kolářem k písničce Daruj mi chvíli zaměstnal bratra Štěpána i svoji partnerku G

„A proč ne? Gabča je skvělá produkční, moc mi pomáhá a navíc se bez problémů zhostila i role maskérky. A brácha? Točíme v jeho práci, je za barem, žongluje s lahvemi a také skvěle zvládá chrlení ohně, takže proč najímat někoho jiného, když ty nejlepší spolupracovníky mám v rodině,“ položil si řečnickou otázku Vašek, který klip nejen natáčí jako kameraman, ale je i scénáristou, střihačem, dopravcem a samozřejmě režisérem.
Jak znovu potvrdil, tohle „řemeslo“ ho chytlo. „Tohle je můj pátý klip, natočil jsem už jeden svůj vlastní, pak další s Bárou Basikovou, Kamilem Střihavkou a Kamilou Nývltovou. Teď tedy dělám pro Petra Koláře,“ vysvětlil Noid.
„Filmování ho fakt strašně moc baví a bez kamery se skoro nehne. Občas ho třeba nachytám doma na střeše, kde na kameru natáčí plovoucí oblaka. A je schopen to dělat v kteroukoli dobu. Prostě není to jen koníček, ale pořádná kobyla,“ s úsměvem uvedla Noidova přítelkyně Gábina.
Bohužel, tenhle klip bude na nějaký čas poslední. „Je to tak. Chystám spolu se symfonickým orchestrem dva koncerty, 25. a 26. dubna, na mé domovské scéně v Hudebním divadle Karlín a tomu v nadcházejících dnech a týdnech podřídím všechno. Jako hosté se mnou na něm vystoupí Bára Basiková, Ema Smetana, Ondřej Brzobohatý a Gabriela Demeterová,“ dodal Vašek Noid Bárta.

13. 2. 2014 17:05 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.