Norbert Lichý, Pavel Kříž (Zdroj: Archiv Muzzikanti ) 12x FOTO

Norbert Lichý poprvé v životě sportuje! Ve filmu Muzzikanti si to rovnou střihl s mistry thaiboxu!

Známý představitel charakterních rolí, držitel mnoha ocenění včetně Thálie, patří v současnosti k nejobsazovanějším hercům u nás. Vzhledem k tomu, že Norbert je vynikajícím hudebníkem a má navíc chatu na těšínském Slezsku, bylo víc než pravděpodobné, že se pro něj najde role i v očekávaném hudebním filmu Muzzikanti, který je hvězdami hereckého i muzikantského nebe nabit až po okraj.

V letní romanci plné písniček se vedle Jaromíra Nohavici, mladičkého kytaristy Robina (Patrik Děrgel), stárnoucího rockera Izziho (Pavel Kříž), mstivého popového krále Michaela Bosse (Martina Dejdara), osobité přítelkyně Izziho (Michaliny Olszańske), či mladinké dcery producenta Schwartze (Maroš Kramár) Eriky (Sara Sandeva) objevuje i vesnický pan farář (Norbert Lichý), který se svou životní zkušeností, optimismem a vtipem pomáhá mladým hrdinům najít sebe sama a nenápadně a nenásilně vede všechny hlavní hrdiny pokud možno správným směrem.

Poněvadž film Muzzikanti spojuje různé hudební žánry a skládá hold všem muzikantům, je víc než jasné, že i Norbert Lichý , co by pan farář, nezůstane stranou a objeví se s kapelou Kollárovci i na podiu. Hudební výstup sympatického tlouštíka se dá v tomto filmu očekávat, co by však asi nikdo nečekal, je sportovní výkon Norberta během regulérního tréninku thaiboxerů a jeho osobní účast v ringu.

Co vše se událo, a jak se s tímto sportovním výkonem popral Norbert Lichý, můžete vidět ve filmu Muzzikanti, který právě běží v kinech.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

15. 3. 2017 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.