(Zdroj: produkce filmu Šťastná ) 3x FOTO

Nosková a Smejkal: Pokřtili to, co dobře znají!

Poslední květnová sobota patřila křtu očekávaného DVD snímku z atraktivního hereckého prostředí. Film Šťastná tak slavnostně pokřtilo hned několik populárních osobností. Nechyběli mezi nimi ani Michaela Nosková a Jaro Smejkal.

Romantický film vás zavede do zákulisí světa showbyznysu a odhalí těžkosti hereckého údělu na pozadí milostného příběhu dvou lidí, kteří touží po jediném být šťastní. Ústřední dvojice byla svěřena talentované studentce DAMU Andree Daňkové a Davidu Krausovi. Další role ztvárňují známé tváře, jako je Aneta Krejčíková, Marie Kružíková, Dana Morávková, Jan Hrušínský a Ljuba Krbová.

Že jste Šťastnou nestihli během zimních měsíců v kině navštívit? Nevadí! K dispozici už je totiž na DVD nosičích. Kmotry DVD se stalo kvarteto známých tváří Michaela Nosková, Hanka Křížková, Jaro Smejkal a Petr Batěk.

 „Máme radost, že naše pozvání přijali tito vzácní hosté, kteří nám DVD pokřtili. Protože film je komplexní dílo různých tvůrčích zaměření, chtěli jsme, aby i naši křtitelé byli umělci různých uměleckých odvětví. Což se nám povedlo,“ prozrazuje mladá režisérka filmu Eva Toulová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

5. 6. 2015 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.