(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Nosková má peníze i auto. Jak to udělala?

Zpěvačka Michaela Nosková se raduje. Po dvou letech snažení se jí konečně podařilo prodat dům v Masečíně, který si před třemi lety pořídila s dnes již exmanželem Janem Horsákem. Po rozvodu ho s dcerou Eliškou opustily, ale manžel v něm zůstával dál. Hypotéku ale platila zpěvačka.

"Jsem ráda, že se nám podařilo dům prodat za stejnou cenu, za kterou jsme ho pořídili. Hodně se mi uleví. Platila jsem hypotéku a ještě nájem třípokojového bytu v Praze, což na matku samoživitelku už byla docela pálka," prozradila Míša Nosková na dětském dnu, kam vyrazila i s dcerou Eliškou. 

Od autobazaru AAA auto, který dětský den pořádal, má sama vůz. "Kromě bytu vlastně žiju i v autě. Za poslední dva měsíce jsem najela skoro osm tisíc kilometrů. Neustále jsem na cestách, a to i proto, že můj partner žije v Německu až nedaleko Frankfurtu," vysvětluje zpěvačka. 

Nové auto si převzaly také další známé tváře Václav Vydra, Ben Cristovao, Laďka Něrgešová, Jitka Asterová, Jana Paulová a Veronika Žilková. Ta přiznala, že řízení upřímně nenávidí. "Kdybych mohla, měla bych řidiče. Strašně mě to za volantem nebaví," dodala Žilková.  

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

2. 6. 2015 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.