(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Nosková – šaty za sto tisíc, šperky za milion!

Zpěvačka Míša Nosková byla nominována mezi tři adeptky na zisk Ceny Thálie za rok 2014 v ženské kategorii muzikál, opereta. O tom, zda „vybojuje“ prvenství za představitelku rádkyně Ona ve Sněhové královně, nebo si ho odnesou její konkurentky Hana Fialová za roli Edith Piaf v inscenaci Edith a Marlene případně Zdena Herfortová coby Oda Mae Brownová v představení Duch se rozhodne tuto sobotu v Národním divadle.

„Pro mne je velkou ctí, že jsem mezi nominovanými. Už to, považuji za mimořádné ocenění. Získám-li Cenu Thálie bude to fantastický úspěch, když ne, rozhodně to nebudu považovat za tragédii. Konkurence je v mé kategorii tvrdá, stejně jako ve všech ostatních, takže jen účast mezi nejlepšími je pro mě odměnou,“ uvedla Nosková, kterou jsme zastihli v obchodě Chopard, kde si se stylistou Lukášem Macháčkem vybírala šaty a šperky na sobotní slavnostní večer k udílení Cen Thálie.

Ze sedmičky šatů, které pro Míšu připravil salon MY DAY postoupily do „finále“ tři kousky a z nich nakonec vyšel vítězný model. Míša i Lukáš se shodli v tom, že černé odění bude tím nejlepším. Šaty v hodnotě zhruba stotisíc korun pak zpěvačka se stylistou doplnili i šperky. Náušnice z nové kolekce La Strada švýcarského šperkařského domu Chopard, vyrobené z bílého zlata doplněného diamanty vyšly bratru na milion korun.

„Ať Ceny Thálie dopadnou jakkoli, bude jejich sobotní udílení pro mě svátkem a chci si ho užít v pohodě a oblečení, které bude důstojné,“ dodala Míša Nosková.

27. 3. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.