Michal Dvořák z kapely Lucie přišel na Bonda s manželkou DJ Luccou, která tančila ve StarDance. (Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Nová bondovka Spectre má za sebou českou premiéru, jak se celebrity do kina ohákly?

Má sto padesát minut, pořadové číslo 24, zápletku vedoucí do minulosti zločinu a jméno Spectre. Nejnovější bondovka vstoupí do našich kin ve čtvrtek 5. listopadu. Včera se v Praze konala slavnostní předpremiéra, která přilákala řadu známých tváří.

Kulisami natáčení bondovky Spectre v režii Sama Mendese (50) byly Řím, Mexiko, rakouské Alpy či Maroko. Po boku hlavního protagonisty Daniela Craiga (47), pro kterého je to už čtvrtý film s agentem 007, se ve filmu objeví Ralph Fiennes, Ben Whishaw nebo Christoph Waltz. Novými Bond girls jsou Francouzka Léa Seydoux (30) a Italka Monica Bellucci, jež je ve svých 50 letech nejstarší herečkou, která si Bondovu dívku zahrála. 

James Bond se v Římě setká s krásnou vdovou po známém zločinci. Agent 007 zjišťuje více o zločinecké organizaci s názvem Spectre a v Londýně se mezitím nový šéf Centra pro národní bezpečnost snaží zpochybnit činnost MI6 pod vedením M.

Světovou premiéru čtyřiadvacáté bondovky, která se uskutečnila 26. října v Royal Albert Hall v Londýně, viděli také zástupci královské rodiny – princ William s manželkou Kate a princ Harry. Snímek Spectre zaznamenal týden po uvedení do britských kin rekordní tržby. Odborníci předpokládají, že nejnovější příběh Jamese Bonda přinese i vyšší zisky než Skyfall, který před třemi roky vydělal celkem 740 miliónů liber.

Na trailer se můžete podívat zde.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 11. 2015 09:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.