(Zdroj: Warner Music /Agentura MM PRAHA/Heminapress.cz ) 5x FOTO VIDEO

Nová píseň Heleny Vondráčkové. Jste první, kdo si ji může poslechnout

Už 24. února vyjde dlouho očekávaná deska Heleny Vondráčkové Dávno vím svý. A vy si právě teď můžete na našem webu poslechnout pilotní singl z toho CD, který se jmenuje Černé labutě.

„Písně na mém novém albu jsou v pop-šansonovém stylu se zajímavými texty, ve kterých se například vracím do svého dětství,“ prozradila Helena Vondráčková. Za uměleckou produkcí alba a několika skladbami (Černé labutě, Hoří v mém náručí, Jablko) včetně drtivé většiny textů stojí Jan Dvořák, známý především spoluprací s Petrem Mukem.

Helena vydává desku v rámci roku, ve kterém slaví životní jubileum. Písně z alba Dávno vím svý poprvé zazpívá na narozeninovém koncertu v brněnském Boby centru, který bude 13. dubna natáčet Česká televize. Společně s popovou legendou tam vystoupí např. Karel Gott, Jitka Zelenková, Jan Cina, Leona Machálková nebo Jitka Asterová s Radkou Fišarovou. S kolegyněmi z muzikálu Mamma Mia!, v němž účinkovala v hlavní roli Donny, zazpívá Helena směs hitů z tohoto mimořádně úspěšného projektu.

Kdy přesně jubilejní koncert Česká televize odvysílá, zatím není jasné. Bude to okolo oficiálního data sedmdesátin Heleny Vondráčkové, které připadají na 24. června 2017. V druhé části roku pak vyjde DVD se záznamem brněnského galakoncertu a také audio záznam na CD.

Přímo v den narozenin, v sobotu 24. června, čeká Helenu nyní už vyprodaný koncert na nádvoří hradu Karlštejn. Příští rok v lednu pak zpěvačka plánuje svůj první samostatný koncert v pražské O2 areně. Předprodej lístků začne ještě v únoru. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

18. 2. 2017 08:45 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.