Karlu Gottovi se po operaci daří dobře, zotavuje se a rehabilituje. (Zdroj: Herminapress.cz )

Nové informace o zdravotním stavu Karla Gotta: Mistrovi museli operovat břicho

Zpěvák Karel Gott (76) se po operaci cítí dobře, v nemocnici ale ještě pár dní zůstane. Mistr byl však hospitalizován už o několik dní dříve, než se uvádělo. Jeho manželka Ivana (39) nyní informovala, že zprávy o operaci srdce, které v médiích proběhly, nebyly správné.

"Milí příznivci, chtěla bych vás informovat o tom, že manželovi se po operaci daří dobře, zotavuje se a rehabilituje. Přesto, že se Karel ke svému zdravotnímu stavu nechtěl konkrétněji vyjádřit, poprosil mne, abych celou věc uvedla na pravou míru. Manžel nikdy problémy se srdeční chlopní neměl, proto se o její operaci ani neuvažovalo. Léčil se pouze s arytmií a na ni pravidelně bere léky. Do nemocnice jsem manžela vezla v neděli odpoledne, protože mu bylo už delší dobu nevolno. Přijali ho na kliniku kardiologie IKEM a po vyloučení kardiálních příčin bylo nutné provést operaci pro náhlou příhodu břišní. Věřím, že budete respektovat jeho právo na soukromí. Karel vám všem zároveň děkuje za to ohromné množství povzbuzujících přání k brzkému uzdravení," napsala Ivana Gottová na zpěvákovy facebookové stránky.

Zprávy o zdravotních problémech Karla Gotta se dostaly mezi nejsledovanější na německé verzi portálu Google News a jeho zdravotnímu stavu se věnují všechny hlavní zpravodajské servery. Gott je v Německu stále velmi populární, mezi nejoblíbenější písně u tamního publika patří Včelka Mája či Být stále mlád (coververze hitu Forever Young), kterou natočil i jako duet s rapperem Bushidem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 10. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.